Posted on Napsat komentář

[NÁVOD] Jak správně zarámovat puzzle

puzzle

Stavění puzzle je úžasnou zábavou na odreagování, ať už stavíte sami, nebo se svým partnerem, či dětmi. Pokud si chcete tyto momenty uchovat ještě dlouho po tom, můžete si své postavené puzzle zarámovat a případně i pověsit na zeď. Abyste však nemuseli volat odborníky, podle následujícího návodu si dokážete puzzle bez problémů zarámovat vlastníma rukama.

Pokračování textu [NÁVOD] Jak správně zarámovat puzzle
Posted on Napsat komentář

[NÁVOD] Jak vyrobit skvělou garáž pro autíčka

Každý malý kluk musí mít alespoň jedno autíčko na hraní, to je jakási povinnost, která se časem nemění. Většinou je však počet autíček podstatně vyšší, a tak je třeba řešit, co dělat s autíčky, když si s nimi zrovna klučina nehraje. Abychom je nemuseli někde jen tak nechat se válet, můžeme si vyhradit jedno odpoledne a společnými silami postavit garáž pro autíčka.

Pokračování textu [NÁVOD] Jak vyrobit skvělou garáž pro autíčka
Posted on Napsat komentář

[PORADNA] Plastové nebo dřevěné hračky?

Porovnání dřevěných a plastových hraček

Vybrat tu nejvhodnější hračku pro vaše dítě je složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Je totiž třeba zohlednit spoustu kritérií, a tak se může z obyčejné návštěvy hračkářství stát noční můra. Ne však, pokud se dopředu připravíte a půjdete na jistotu. My se vám v tomto článku pokusíme zodpovědět často zásadní otázku při výběru, zda je vhodnější dřevěná hračka nebo ta plastová. Oba typy mají své výhody a nevýhody, které si, mimo jiné, společně projdeme v následujících řádcích.

Pokračování textu [PORADNA] Plastové nebo dřevěné hračky?