Publikováno

[NÁVOD] Jak vyrobit zvířátka z papíru

Papír se dá použít na spoustu věcí, přičemž převážně na něj píšeme, nicméně dnes si představíme jeho další skvělou schopnost. Ukážeme si, jak vyrobit zvířátka z papíru, a hlavně jak je vyrábět společně s dětmi, pro které to může být pořádná výzva, ale určitě si při skládání užijí spoustu zábavy. Navíc pokud se zadaří, budou moci být opravdu pyšní na své výtvory.

Pokračování textu [NÁVOD] Jak vyrobit zvířátka z papíru
Publikováno

3 nejlepší způsoby, jak nakreslit zvířátka

Kreslení a malování patří k činnostem, které mohou provádět děti jakéhokoliv věku. Zpočátku nemůžeme očekávat žádné úchvatné výtvory, nicméně s časem rostou schopnosti a my jim můžeme dopomoct se rychleji rozvíjet. Jedním z nejčastějších malovaných tvarů jsou zvířata, a právě proto jsme si pro vás připravili tři způsoby, jak nejlépe děti naučit nakreslit zvířátka.

Pokračování textu 3 nejlepší způsoby, jak nakreslit zvířátka
Publikováno

[NÁVOD] Jak vyrobit zvířátka z kaštanů

Ve chvíli, kdy léto pomalu končí a o slovo se hlásí podzim, dětem sice skončily prázdninové radovánky, ale i tak jim můžeme připravit spoustu zábavy a zajímavých aktivit. A neexistuje ideálnější aktivita na spojení venkovní zábavy a domácího kreativního tvoření, než je stavění zvířátek z kaštanů.

Pokračování textu [NÁVOD] Jak vyrobit zvířátka z kaštanů
Publikováno

[NÁVOD] Jak správně zarámovat puzzle

puzzle

Stavění puzzle je úžasnou zábavou na odreagování, ať už stavíte sami, nebo se svým partnerem, či dětmi. Pokud si chcete tyto momenty uchovat ještě dlouho po tom, můžete si své postavené puzzle zarámovat a případně i pověsit na zeď. Abyste však nemuseli volat odborníky, podle následujícího návodu si dokážete puzzle bez problémů zarámovat vlastníma rukama.

Pokračování textu [NÁVOD] Jak správně zarámovat puzzle
Publikováno

[NÁVOD] Jak vyrobit skvělou garáž pro autíčka

Každý malý kluk musí mít alespoň jedno autíčko na hraní, to je jakási povinnost, která se časem nemění. Většinou je však počet autíček podstatně vyšší, a tak je třeba řešit, co dělat s autíčky, když si s nimi zrovna klučina nehraje. Abychom je nemuseli někde jen tak nechat se válet, můžeme si vyhradit jedno odpoledne a společnými silami postavit garáž pro autíčka.

Pokračování textu [NÁVOD] Jak vyrobit skvělou garáž pro autíčka
Publikováno

[PORADNA] Plastové nebo dřevěné hračky?

Porovnání dřevěných a plastových hraček

Vybrat tu nejvhodnější hračku pro vaše dítě je složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Je totiž třeba zohlednit spoustu kritérií, a tak se může z obyčejné návštěvy hračkářství stát noční můra. Ne však, pokud se dopředu připravíte a půjdete na jistotu. My se vám v tomto článku pokusíme zodpovědět často zásadní otázku při výběru, zda je vhodnější dřevěná hračka nebo ta plastová. Oba typy mají své výhody a nevýhody, které si, mimo jiné, společně projdeme v následujících řádcích.

Pokračování textu [PORADNA] Plastové nebo dřevěné hračky?