Chodítka, odrážedla, tříkolky

Dětská odrážedla či tříkolky představují ideální dopravní prostředek pro děti od 1 roku, které již zvládají chodit a ježdění v kočárku pro ně není už tak zábavné.

Odrážedla

Děti se na odrážedle odrážejí nohama od země, díky samostatné jízdě zdokonalují své pohybové schopnosti hravou formou. Pokud dítě již zvláda jízdu na stabilním odrážedle (“motorky“, “auta“) může přejít na odrážedlo sportovní, které je vhodné pro děti od 2 let, má zpravidla dvě kola (jednu stopu) a s jejich pomocí se dítě učí udržovat rovnováhu, což usnadní přechod na klasické dětské kolo.

Tříkolka

Tříkolky pro děti existují v mnoha variantách, ať už se jedná o tříkolky s vodící tyčí pro nejmenší děti, šlapací tříkolky, či tříkolky na elektrický pohon. Tříkolka pro děti slouží jako zabávný dopravní prostředek. Je určená dětem, které ještě neudrží rovnováhu na dvou kolech. Díky třem kolům je pro děti bezpečnější. Tříkolku s vodící tyčí ocení maminky a tatínkové, kteří chtějí svému dítěti poskytnou zábavu, ale zároveň chtějí pro své dítě pohodlí obdobné tomu v kočárku. Tyto tříkolky jsou vhodné již pro děti od jednoho roku.

Zobrazen 1. – 21. z 225 výsledků

Zobrazen 1. – 21. z 225 výsledků