Sleva

Azul: Vitráže Sintry

(Hodnocení: 43)

1.567  1.399 

Vitráže Sintry jsou nádhernou abstraktní strategickou hrou, která navazuje na skvělý Azul. Tentokrát nebude budovat mozaiku na stěnách paláce, ale vytvářet barevná vitrážová okna … více

Katalogové číslo: 8595558303502 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vitráže Sintry jsou nádhernou abstraktní strategickou hrou, která navazuje na skvělý Azul. Tentokrát nebude budovat mozaiku na stěnách paláce, ale vytvářet barevná vitrážová okna.

Každý z hráčů obdrží okenní základnu, nad níž umístí osm pásků s vitrážovými okny. Na pásky v průběhu hry umísťuje vitrážová sklíčka, která získává ve sklářských dílnách. Jakmile se mu podaří některý z pásků zcela zaplnit, získává první body.

Pořadí dokončení pásků je velice důležité a pro maximální bodový zisk přímo klíčové. Jakmile totiž hráč dokončí některý pásek, získává krom tohoto, i body za již dokončené pásky napravo od něj.

Z každé dílny si hráči mohou vzít sklíčka pouze jedné barvy. Ta ostatní jsou chápána jako rozbité sklo a hráčům na konci hry přináší mínusové body.

Azul: Vitráže Sintry přináší opět úchvatný estetický zážitek. Nutnost chytře kombinovat a pečlivě promýšlet tahy se na tak krásném podkladu stane snadno herní lahůdkou.

Hra obsahuje:

9 sklářských dílen
4 okenní základny
32 pásků s okny
4 figurky sklářů
8 kostiček
100 vitráží
bodovací desku
dílek začínajícího hráče
sáček
věž

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Autor

Délka

Počet hráčů

43 recenzí Azul: Vitráže Sintry

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Azul: Vitráže Sintry”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *