Sleva

Časopis Raketa č. 15 – Detektivní číslo

(Hodnocení: 9)

113  99 

V tomto čísle si pořádně zapátráte. Dozvíte se, kdo je to detektiv a jak pracuje, jaké vědecké disciplíny využívá Scotland Yard nebo co je to alibi. S maskou lupiče a detektiva si užijete spoustu legrace, vyrobíte si bambitku a ve stolní hře dopadnete zloděje v Grandhotelu … více

Katalogové číslo: 9772336588156 Kategorie:

Popis

V tomto čísle si pořádně zapátráte. Dozvíte se, kdo je to detektiv a jak pracuje, jaké vědecké disciplíny využívá Scotland Yard nebo co je to alibi. S maskou lupiče a detektiva si užijete spoustu legrace, vyrobíte si bambitku a ve stolní hře dopadnete zloděje v Grandhotelu. Hledejte 10 rozdílů na místě činu! Detektiv Lou Davý zavzpomíná na svůj první případ a pátrat se bude i v pravidelných komiksech. Na výlet letíme do norského Osla. Detektivní obálku nakreslil britský výtvarník Owen Davey.

Raketa nabízí v tematických číslech komiksy, vystřihovánky, příběhy, recepty na vaření, tipy na výlety, zábavné i naučné úkoly, tajenky a hry pro děti od 5 do 10 let. Časopis, v němž není žádná reklama, sází na vizuální stránku, tvořivost i legraci, spolupracuje s mladými výtvarníky a autory z Česka i ze zahraničí.

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Rozměry

Rok vydání

Počet stran

Rozvíjí

9 recenzí Časopis Raketa č. 15 – Detektivní číslo

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Časopis Raketa č. 15 – Detektivní číslo”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *