Sleva

Chrastítko ptáček

(Hodnocení: 5)

204  191 

Malé chrastítko s ptáčkem poskytuje dětem mnoho zajímavých podnětů. Povzbuzuje děti ke zkoumání zvuku, zlepšuje jemnou motoriku při uchopování a rozvíjí koordinaci ruka – oko. Rozměry hračky jsou 3,5 x 7,9 x 7,2 cm … více

Katalogové číslo: 8854740052162 Kategorie:

Popis

Malé chrastítko s ptáčkem poskytuje dětem mnoho zajímavých podnětů. Povzbuzuje děti ke zkoumání zvuku, zlepšuje jemnou motoriku při uchopování a rozvíjí koordinaci ruka – oko. Rozměry hračky jsou 3,5 x 7,9 x 7,2 cm. Hračka je určena pro děti od 4 měsíců.

Značka PlanToys vyrábí kvalitní ekologické hračky. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Další informace

Určeno pro

Věk

Rozvíjí

5 recenzí Chrastítko ptáček

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Chrastítko ptáček”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *