Sleva

Dětská razítka StampoMinos, mořský svět

(Hodnocení: 3)

258  239 

Kreativní sada 11 ks razítek na pěnové hmotě s obrázky podmořských živočichů. Balení je včetně inkoustového polštářku připraveného k razítování. Pro děti je tato sada skvělá například na cestu k moři … více

Katalogové číslo: 3660016851446 Kategorie: Štítek:

Popis

Kreativní sada 11 ks razítek na pěnové hmotě s obrázky podmořských živočichů. Balení je včetně inkoustového polštářku připraveného k razítování. Pro děti je tato sada skvělá například na cestu k moři. Razítka jsou namalovaná tak, že na papíře dětem vykouzlí vždy nový příběh, ať už je zkombinuj jakkoliv. Obrázky se dají pohodlně vymalovat a dotvořit.

Díky inovativnímu grafickému zpracování lze jednotlivé motivy vzájemně kombinovat, vytvářet příběhy a ty pak zasadit do určitého reálného nebo vymyšleného prostředí. Velké obtisky umožňují další práci s vodovými barvami, pastelkami, či voskovkami. Obrázkové příběhy můžete dále dozdobit třpytivými lepidly, nálepkami, či výstřižky z papíru nebo přírodninami a vytvořit tak plastickou unikátní koláž.

TIP: Kombinujte různé motivy, nebojte se kombinovat velká razítka i malá dřevěná tiskátka! Vznikají tak obrázky s perspektivou, plné drobných dějových detailů!

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Rozvíjí

3 recenze Dětská razítka StampoMinos, mořský svět

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dětská razítka StampoMinos, mořský svět”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *