Sleva

Djeco Magic – Mirabile magus – sada 20 kouzelnických triků

(Hodnocení: 39)

848  785 

Tajemná krabička zaujme všechny zvídavé děti. Chcete vědět, co se skrývá pod názvy Animalium, Horologium či Noctuam? Sada obsahuje celkem 20 působivých kouzelnických triků a návody, jak je provádět … více

Katalogové číslo: 3070900099654 Kategorie: ,

Popis

Tajemná krabička zaujme všechny zvídavé děti. Chcete vědět, co se skrývá pod názvy Animalium, Horologium či Noctuam? Sada obsahuje celkem 20 působivých kouzelnických triků a návody, jak je provádět. S trochou šikovnosti se kouzla dokáže naučit každý malý kouzelník. Nejprve je potřeba triky natrénovat a pak s touto sadou mohou děti uspořádat velkolepé kouzelnické představení pro rodiče nebo ohromit své kamarády. Vyzkoušejte věštění, karetní triky, nemožný uzel, uhodněte zvíře, které si diváci vybrali. Všechny potřebné pomůcky najdete v sadě.

Kouzelnická sada je vhodná pro děti od 8 do 12 let.

Přečtěte si pro lepší představu podrobný návod k této kouzelnické sadě.

Pokud vás zajímá, jak některá kouzla vypadají před diváky, podívejte se na stránky výrobce, které jsou ve francouzštině, angličtině i dalších jazycích. Hesla pro otevření videí s některými kouzly najdete v PDF návodu.

Kouzla jsou velmi atraktivní výzvou pro školáky, zejm. kluky. Jakmile se kouzlo naučí, jsou nadšeni a s chutí kouzla předvádějí rodině i kamarádům.
Jako rodiče oceňujeme, že při tréninku a předvádění kouzel děti cvičí šikovnost svých rukou i jinak, než jen hraním her na chytrých telefonech 🙂
Předvést kouzlo znamená také dokázat dobře komunikovat s diváku: umět kouzlo představit, dokázat publikum zaujmout, případně odvést jeho pozornost od triků, které k provedení kouzla potřebujeme… Děti tak cvičí i mluvený projev.  

Kristýna,

zakladatelka Agátina světa a máma 3 dětí

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Rozvíjí

39 recenzí Djeco Magic – Mirabile magus – sada 20 kouzelnických triků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Djeco Magic – Mirabile magus – sada 20 kouzelnických triků”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *