Sleva!

Kouzelné čtení – Kniha – Můj svět,sleva 20% škrábnutý obal

(Hodnocení: 10)

290 

Ahoj, jmenuji se Tomáš a je mi sedm. Vítejte v této knize, která je celá o mně a naší rodině. Doma i ve škole mi říkají Tom. Mám jednu sestru Hedu, která krásně zpívá, chodí na gymnastiku a vůbec se ráda předvádí … více

Katalogové číslo: xx_9788087958490 Kategorie: Štítek:

Popis

Ahoj, jmenuji se Tomáš a je mi sedm. Vítejte v této knize, která je celá o mně a naší rodině. Doma i ve škole mi říkají Tom. Mám jednu sestru Hedu, která krásně zpívá, chodí na gymnastiku a vůbec se ráda předvádí. Mě zase baví lumpárny, což se nelíbí naší mámě. Táta je dobrodruh, často podnikáme výlety pěšky i na kole. Vlastně jsme úplně obyčejná rodina. Tedy – mezi námi – žádná rodina asi není úplně obyčejná. Pojeďte s námi za babičkou, na hory nebo na statek, podívejte se, jak to vypadá u nás doma a trochu nás poznejte. Tak jdeme na to!

Interaktivní naučná kniha Můj svět z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem malého Tomáše a jeho rodiny. V knize Můj svět najdete přes 2000 zvuků a textů. Ilustrovala Michaela Pešlová, namluvili Tereza Dočkalová a Šimon Krupa.

10 recenzí Kouzelné čtení – Kniha – Můj svět,sleva 20% škrábnutý obal

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kouzelné čtení – Kniha – Můj svět,sleva 20% škrábnutý obal“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.