Sleva

Magnetická stavebnice TEGU pro skupiny – 90 dílů

(Hodnocení: 50)

6.599  5.999 

Tegu je stavební systém, skládající se z řady bloků a tvarů, vhodný pro různé věkové skupiny. Magnetická stavebnice Tegu 90 ks je velké balení ideální do školky, do herny, ale i pro jednotlivce … více

Katalogové číslo: 858790006173 Kategorie: Štítek:

Popis

Tegu je stavební systém, skládající se z řady bloků a tvarů, vhodný pro různé věkové skupiny. Magnetická stavebnice Tegu 90 ks je velké balení ideální do školky, do herny, ale i pro jednotlivce. Bloky jsou složeny tak, aby si vyhrálo více dětí najednou.

Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce. Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku.

Jednotlivé stavebnice Tegu jsou navzájem kompatibilní.

Vhodné pro děti od 1 roku.

Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.
 

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Rozvíjí

50 recenzí Magnetická stavebnice TEGU pro skupiny – 90 dílů

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Magnetická stavebnice TEGU pro skupiny – 90 dílů”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *