Sleva

Rivalové: Nebezpečné okruhy

(Hodnocení: 35)

299  269 

Nebezpečné okruhy jsou rozšířením k závodní hře Rivalové. Obsahuje především dva nové závodní okruhy – město a poušť a také poskytuje pilotům prostřednictvím karet nové jízdní schopnosti … více

Katalogové číslo: 8595558303472 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nebezpečné okruhy jsou rozšířením k závodní hře Rivalové. Obsahuje především dva nové závodní okruhy – město a poušť a také poskytuje pilotům prostřednictvím karet nové jízdní schopnosti.

Městský okruh žene řvoucí monoposty do ulic, které nebyly stavěny na provoz takto výkonných strojů. Okruh v poušti zase přináší jiná nebezpečí – sebenepatrnější chybička se může krutě vymstít. Už jen dokončení závodu na těchto okruzích představuje skutečnou výzvu. Vítězství znamená životní úspěch. Dokážete sebrat odvahu a vsednout do kokpitu? Kdo zvládne tyto okruhy plné nástrah, zapíše se do historie a stane se legendou!

Na pouštní trati se vyskytují místa, kde je povrch závodní dráhy poničen výmoly a prasklinami v asfaltu. Je znečištěn nánosy písku a štěrku. Jednotlivá pole jsou příliš malá. Je proto možné jimi pouze projíždět, nikoliv na nich zastavovat.

Městský (noční) okruh naproti tomu obsahuje křížení a rozdvojení tratě.

Rozšíření není samostatně hratelné.

Hra obsahuje:

oboustranný herní plán – město a poušť
6 karet schopností pilotů

Věk 8+

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Autor

Délka

Počet hráčů

Rok vydání

35 recenzí Rivalové: Nebezpečné okruhy

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rivalové: Nebezpečné okruhy”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *