Sleva

Ticket to Ride – Evropa

(Hodnocení: 10)

1.178  1.091 

Ticket to Ride postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať … více

Katalogové číslo: 824968517222 Kategorie: , ,

Popis

Ticket to Ride postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry – neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč Ticket to Ride získal ocenění Hra roku 2004 a proč se celosvětově prodalo již více než půl milionu balení.

Hra je určena pro 2 až 5 hráčů od 8 let. Doba hraní jedné hry je 30 – 60 minut.

Obsah balení:
– 1 herní plán
– 240 barevných vagónů
– 158 herních karet
– herní žetony
– 15 budov nádraží
– pravidla

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Délka

Počet hráčů

Rozvíjí

10 recenzí Ticket to Ride – Evropa

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Ticket to Ride – Evropa”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *