Sleva

Výbušná koťátka

(Hodnocení: 20)

632  545 

Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety. Hráči se zde střídají v tazích během kterých si dobírají karty, dokud takto někdo neobdrží vybuchující koťátko čímž prohraje hru … více

Katalogové číslo: 3558380057956 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety. Hráči se zde střídají v tazích během kterých si dobírají karty, dokud takto někdo neobdrží vybuchující koťátko čímž prohraje hru. Balíček karet se však skládá z karet, které vám umožňují výbuchu se vyhnout, například tím, že budete moci podívat se na karty předtím než si je vezmete, přinutit protivníka vzít si několik karet najednou či zamíchat balíček.

Výbušná koťátka je karetní hra pro 2 až 5 hráčů od 7 let.

S každou další kartou je hra napínavější a napínavější, protože jak se jejich počet snižuje, zvyšuje se zároveň pravděpodobnost, že si doberete koťátko a efektně se vyhodíte do povětří!

Historicky nejúspěšnější hra na kickstarteru!Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí.

Obsah balení: 56 karet, pravidla

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Počet hráčů

Rozvíjí

20 recenzí Výbušná koťátka

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Výbušná koťátka”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *