Sleva

Stampo textil – Motýlí zahrada – 28 ks

(Hodnocení: 43)

404  342 

Zde se podívejte na krátké video jak s razítky pracovat:

Originální gumová razítka na pěnové hmotě. Razítka jsou díky své velikosti vhodná na potisk textilu. Hodí se však i na výrobu přáníček a dalších papírových projektů … více

Katalogové číslo: 3660016553968 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zde se podívejte na krátké video jak s razítky pracovat:

Originální gumová razítka na pěnové hmotě. Razítka jsou díky své velikosti vhodná na potisk textilu. Hodí se však i na výrobu přáníček a dalších papírových projektů.

Razítka se krásně doplňují, ale vypadají skvěle i ojediněle! Kombinujte velké i malé obtisky, tiskejte různými barvami jedno přes druhé. Sada umožňuje velkou variabilitu použití a originalitu u každého nového výrobku. Vyrobit tak můžete desítky nejrůznějších trik, šátků, potiskejte bytový textil, textilní tašky, zdobte kabelky i tenisky.

A nejen to: Tato razítka se hodí FANTASTICKY I NA PAPÍR! Využijte jejich velikost, moderní francouzské motivy a slaďte svoje projekty! Bonusem navíc je polštářek s textilní barvou – skvělá zpráva pro scrapaře: inkoust se chová na papíře jako permanentní a při kontaktu s vodou se ani nehne!Takže akvarelky, vodovky, lihové fixy, na co si vzpomenete – můžete se rovnou vrhnout na tvoření!

Textilní projekt zafixujete důkladným zažehlením přes savý materiál (látka,plena) po dobu 5 minut. Prát můžete na 40°C.

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Rozvíjí

43 recenzí Stampo textil – Motýlí zahrada – 28 ks

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Stampo textil – Motýlí zahrada – 28 ks”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *