Sleva

Penál CoocaZoo PencilDenzel, Denim Blu

(Hodnocení: 25)

740  649 

Zde se můžete podívat na video, na kterém penál CoocaZoo uvidíte podrobněji (na videu je použit jiný vzor, jinak je penál naprosto stejný):

Kvalitní studentský penál s dostatkem prostoru pro ukládání per, tužek, pastelek, pravítka, úhloměru, gumy a dalších školních potřeb … více

Katalogové číslo: 4047443368461 Kategorie: ,

Popis

Zde se můžete podívat na video, na kterém penál CoocaZoo uvidíte podrobněji (na videu je použit jiný vzor, jinak je penál naprosto stejný):

Kvalitní studentský penál s dostatkem prostoru pro ukládání per, tužek, pastelek, pravítka, úhloměru, gumy a dalších školních potřeb. Penál je vybaven kapsou na zip ve víku penálu. Uvnitř penálu najdete poutka na pera a tužky s 12 místy pro maximální uspořádání. Nechybí v něm prostor na rozvrh hodin a taky speciální prostor pro úhloměr. Penál má praktický posuvný systém pro snadné vkládání a vyjímání závěsné části penálu. Po obvodu penálu jsou 2 kvalitní zipy.

Penál je vyroben z polyesteru. Jeho rozměry jsou 11 x 24 x 6 cm (hloubka. šířka výška), hmotnost 170 g. Doplňkové foto je pouze ilustrační, penál se dodává prázdný, bez vybavení.

Další informace

Určeno pro

Věk

Rozměry

Hmotnost

Kolekce

25 recenzí Penál CoocaZoo PencilDenzel, Denim Blu

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Penál CoocaZoo PencilDenzel, Denim Blu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *