Sleva

Kouzelné čtení – Kniha – Moje první barvy a tvary

(Hodnocení: 47)

407  363 

Interaktivní mluvící kniha Moje první barvy a tvary z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem kolem nás a ukáže jim, jak již název napovídá, všemožné barvy a tvary. Průvodci se stanou sourozenci Sára a Tom a poví dětem například jaká barva vznikne smícháním červené a modré, jaký tvar má včelí plástev a co je silueta … více

Katalogové číslo: 9788087958704 Kategorie: , Štítek:

Popis

Interaktivní mluvící kniha Moje první barvy a tvary z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem kolem nás a ukáže jim, jak již název napovídá, všemožné barvy a tvary. Průvodci se stanou sourozenci Sára a Tom a poví dětem například jaká barva vznikne smícháním červené a modré, jaký tvar má včelí plástev a co je silueta.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť.

Kniha je plná dialogů a zvuků, které děti zaujmou. Nechybí ani oblíbené zábavné kvízy ve 3 úrovních obtížnosti. Kniha Moje první barvy a tvary obsahuje přes 2100 zvuků a textů. Je namluvena Michaelou Badinkovou a Janem Teplým ml. Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se zvlášť.

Další informace

Určeno pro

Věk

Typ hračky

Rozvíjí

47 recenzí Kouzelné čtení – Kniha – Moje první barvy a tvary

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kouzelné čtení – Kniha – Moje první barvy a tvary”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *